Nowe opinie o nas

W wyniku awarii zniknęły aktualne komentarze oraz możliwość ich wystawiania, dlatego powstała nowa strona do wystawiania komentarzy.

Poprzednie komentarze na stronie: http://www.ewlyn.pl/opinie-o-nas/

W tej zakładce zachęcamy kursantów i kursantki do wyrażania opinii o wykonywanych u nas i

szkoleniach.

 Komentarze obraźliwe i wulgarne, nie będą publikowane, będą usuwane.

24 thoughts on “Nowe opinie o nas

 1. Firma godna polecenia
  Program zrezlizowany w 100%, indywidualne podejscie do klienta
  Naprawde polecam z calego serca Pania Eweline na szkolenia

 2. Z całego serca polecam Panią Ewelinę . To profesjonalna osoba , dokładna i rzetelna . Na szkoleniach Pani Ewelina poprawia kursantów i jest wymagająca i za to lubię jej szkolenia . Jest dokładna i z pasją przekazuje swoją wiedzę . Kocha swoją pracę , a poprzez ciepłą i miłą atmosferę w czasie szkoleń zyskuję nowe klientki i kursantki .

 3. Z całego serca polecam Panią Ewelinę. Bardzo miła i cierpliwa osoba. Dzięki szkoleniu zyskałam dużo wiedzy. Przyjemna atmosfera, dużo porad, jestem mega zadowolona.

 4. Super kurs.odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dokładność, precyzja, cierpliwość,pasja ,dokładność itp mega osoba

 5. Jestem pewna że to nie było ostatnie szkolenie, pod czujnym okiem doświadczonej Eweliny można się bardzo dużo nauczyć 💅💅💅serdecznie wszystkim polecam i to nie tylko początkującym. Dziękuję Ewelinka💛

 6. Bardzo polecam! Wszystko szczegółowo omówione, bardzo sympatyczna i wesoła Pani. Na pewno umowie sie na kolejne kursy! 🙂

 7. 21.11 uczestniczyłam w szkoleniu z manicure hybrydowego i było to najciekawsze szkolenie w moim życiu! Kilka godzin wspaniałej atmosfery, bardzo duża (ale nie przytłaczająca) dawka wiedzy i świetna praktyka! Pani Ewelina to bardzo miła osoba, cierpliwa i profesjonalna w swoim fachu. Polecam z całego serca!

 8. Witam.Jestem po szkoleniu u Pani Eweliny,profesjonalne podejście do kursu,bardzo duża wiedza ze strony szkoleniowca ale również zarazem bardzo wymagająca.Przemila atmosfera.Naprawdę polecam!!!Napewno jeszcze skorzystam z innych szkoleń.

 9. Witam. Z całego serca polecam Panią Ewelinę. Bardzo miła i ciepła osoba. Dużo wiedzy teoretycznej praktycznej. Super produkty. Polecam z całego serca.

 10. Witam. Ukończyłam kurs pedicure u Pani Eweliny jestem bardzo zadowolona. Dużo wiedzy, dokładna, poświęca dużo czasu, pomocna w doborze preparatów, uśmiechnięta, miła. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.