Nowe opinie o nas

W wyniku awarii zniknęły aktualne komentarze oraz możliwość ich wystawiania, dlatego powstała nowa strona do wystawiania komentarzy.

Poprzednie komentarze na stronie: http://www.ewlyn.pl/opinie-o-nas/

W tej zakładce zachęcamy kursantów i kursantki do wyrażania opinii o wykonywanych u nas i

szkoleniach.

 Komentarze obraźliwe i wulgarne, nie będą publikowane, będą usuwane.

16 thoughts on “Nowe opinie o nas

  1. Jestem pewna że to nie było ostatnie szkolenie, pod czujnym okiem doświadczonej Eweliny można się bardzo dużo nauczyć 💅💅💅serdecznie wszystkim polecam i to nie tylko początkującym. Dziękuję Ewelinka💛

  2. Bardzo polecam! Wszystko szczegółowo omówione, bardzo sympatyczna i wesoła Pani. Na pewno umowie sie na kolejne kursy! 🙂

  3. 21.11 uczestniczyłam w szkoleniu z manicure hybrydowego i było to najciekawsze szkolenie w moim życiu! Kilka godzin wspaniałej atmosfery, bardzo duża (ale nie przytłaczająca) dawka wiedzy i świetna praktyka! Pani Ewelina to bardzo miła osoba, cierpliwa i profesjonalna w swoim fachu. Polecam z całego serca!

  4. Witam.Jestem po szkoleniu u Pani Eweliny,profesjonalne podejście do kursu,bardzo duża wiedza ze strony szkoleniowca ale również zarazem bardzo wymagająca.Przemila atmosfera.Naprawdę polecam!!!Napewno jeszcze skorzystam z innych szkoleń.

  5. Witam. Z całego serca polecam Panią Ewelinę. Bardzo miła i ciepła osoba. Dużo wiedzy teoretycznej praktycznej. Super produkty. Polecam z całego serca.

  6. Witam. Ukończyłam kurs pedicure u Pani Eweliny jestem bardzo zadowolona. Dużo wiedzy, dokładna, poświęca dużo czasu, pomocna w doborze preparatów, uśmiechnięta, miła. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.