Moja „paznokciowa” historia

Postanowiłam podzielić się z Wami moją historią ❤️ ale ostrzegam ⚠ będzie długo 🤣

Kim jestem❓

-Jestem szczęściarą❗ 😁

Dlaczego? Bo robię w życiu to co lubię❕

Moja praca jest moją pasją❗

 

Jak mawiał końcu Konfucjusz: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”. Tak dokładnie jest w moim przypadku. 😃

 

Moja przygoda z paznokciami zaczęła się właśnie od paznokci, długich paznokci, a konkretnie moich własnych. Zawsze miałam długie paznokcie i lubiłam je malować 💅Miałam dużą kolekcję różnokolorowych lakierów. Później, w sklepach zaczęły pojawiać się emalie do zdobień z cienkimi pędzelkami 🖌️i tak ok. 2004r zaczęłam zdobić swoje paznokcie, potem mamy, cioć i koleżanek.

 

Niektóre osoby, ze względu na krótkie paznokcie, nie chciały ich malować ani zdobić 😥. Stwierdziłam więc, że muszę się nauczyć przedłużyć paznokcie i tak w 2006 roku wylądowałam w szkole kosmetycznej 🚸

Pracowałam wtedy w sklepie, ale czułam, że to nie jest to, co chcę dalej robić, dlatego postawiłam wszystko na jedną kartę i postanowiłam zmienić swoje życie i zmienić zawód.

 

W 2007 roku ukończyłam pierwsze szkolenie ze stylizacji paznokci 💅 , a od 2008 prowadzę salon Ewlyn (wcześniej pod nazwą Camila), w którym zdobywałam doświadczenie. W roku 2011 zapragnęłam dzielić się moją pracą z innymi, szkolić przyszłe stylistki paznokci i zostać instruktorem. Ukończyłam kurs instruktorski, później pedagogiczny. Jestem instruktorem niezależnym i uczę stylizacji paznokci i kosmetyki.

 

Dlaczego moja praca to moja pasja❓ 🙂

 

Bo daje mi nieograniczone możliwości rozwoju. Sama również ciągle się dokształcam, doszkalam, biorąc udział w licznych szkoleniach i wykładach.

Na rynek, stałe wchodzą nowości, nowe produkty i techniki pracy. Wiedzy nigdy za wiele❕

Uczę się nie tylko dla siebie, ale dla Was ❤️, moich uczennic, po to aby przekazać Wam, najnowszą, najbardziej aktualną wiedzę i techniki pracy.

Uważam, że – „Kto nie idzie do przodu, ten się cofa” Johann Wolfgang von Goethe.

 

Jeśli chcesz zacząć robić paznokcie lub jeśli chcesz się doszkolić, zgłoś się do mnie, a zarażę Cię moją pasją 😘

Prowadzę szkolenia: manicure, manicure hybrydowy, pedicure, henna z regulacją, depilacja woskiem, makijaż, przedłużanie paznokci żelem oraz zdobnictwo

Serdecznie zapraszam, Ewelina

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.