Informacje o szkoleniach

INFORMACJE O SZKOLENIACH

 

*Dlaczego uważam, że szkolenia indywidualne lub w małych grupach są lepsze niż grupowe?

W trakcie szkolenia, poświęcam cały czas kursantce, na bieżąco koryguję błędy, po to aby od razu eliminować „złe nawyki”.  Na bieżąco mówię co jest źle i dobrze 🙂 . W czasie szkolenia,nie przyjmuję, klientek na zabiegi, aby być do dyspozycji osoby szkolącej się. Na kursach grupowych szkoleniowiec nie jest w stanie dopilnować każdego i poświęcić tyle samo uwagi każdemu kursantowi, nie wyłapie każdego błędu. Dlatego najlepsze są szkolenia indywidualne lub w małych grupach, zwłaszcza dla osób początkujących, które potrzebują więcej uwagi.

*Czy na kursie jednodniowym nauczę się „robić” paznokcie?

Często kursantki pytają mnie czy na takim kursie można nauczyć się wykonywania paznokci. Ja zawsze odpowiadam –”Nie”, a to dlatego, że z kursem stylizacji jest tak jak z prawem jazdy- na kursie poznaje się teorię i podstawy, a doświadczenie zdobywa się już na drodze 🙂 Na kursie „paznokciowym ” jest tak samo. Trzeba dużo ćwiczyć po szkoleniu, by zdobyć doświadczenie, zwłaszcza dlatego, że każda kobieta ma inne paznokcie, dłonie i wymagania. Zawsze staram się abym na moich szkoleniach była miła, luźna i bezstresowa atmosfera jednak od moich kursantek wymagam dużo, bo zależy mi aby kursantka opanowała materiał.

*Ile godzin trwa szkolenie?

Dzień szkoleniowy trwa ok. 4-10godzin, w zależności od rodzaju szkolenia oraz w jakim tempie pracuje Kursant/ka. Przy opisie szkolenia, są podane godziny trwania poszczególnych szkoleń. Proszę aby modelki były dyspozycyjne. Sprawdź ile potrwa Twoje szkolenie. KLIK PROGRAM SZKOLEŃ

*Czy modelka jest potrzebna na cały czas trwania szkolenia?

Większość szkoleń rozpoczynamy od teorii więc modelka może przyjechać godzinę później, chyba,ze ktoś teorię ma zaliczoną, zaczynamy od razu od praktyki i modelka jest potrzebna od razu!

*Czy po szkoleniu otrzymam certyfikat?

Po ukończeniu szkolenia, KAŻDY KURSANT/KA OTRZYMUJE CERTYFIKAT !

-Certyfikat do wyboru w języku polskim lub angielskim (proszę poinformować przy ustalaniu terminu)! W przypadku braku informacji – certyfikat będzie w języku polskim.

*Ilu osobowe są szkolenia?

  • Szkolenia „paznokciowe” i pedicure są maksymalnie 2 osobowe.
  •  makijaż, henna, depilacja-indywidualne

Może też się zdarzyć,że na szkoleniu „paznokciowym” będziesz sama, jeśli na dany termin nie będzie chętnych 🙂

*Czy na szkolenie trzeba przynieść swoją lampę, frezarkę, pędzle? 

Nie.Organizator szkolenia, zapewnia wszystkie produkty potrzebne do szkolenia- nic nie trzeba przynosić ani specjalnie kupować .

*Czy na szkolenie muszę mieć swoją modelkę?

Na szkolenia (paznokciowe) Kursant/ka przychodzi z modelką, na której będzie ćwiczyć. W niektórych przypadkach można pracować na własnej dłoni. Przy opisach poszczególnych szkoleń, są podane te informacje. Sprawdź, czy na Twoje szkolenie wymagana jest modelka! Klik! PROGRAM SZKOLEŃ

Czy modelka ma mieć ściągnięte żele/hybrydę?

*Modelka na szkolenie z paznokci powinna mieć paznokcie naturalne (bez żelu, hybrydy!)  przed szkoleniem nie powinna wycinać skórek!

DODATKOWE INFORMACJE

*Zapewniamy napoje: kawę, herbatę, wodę. Posiłek, we własnym zakresie.

* Na życzenia istnieje możliwość zmiany programu szkoleń , NAPISZ DO NAS LUB NAJLEPIEJ 🙂 ZADZWOŃ!

Zapisy na szkolenia telefoniczne 606321734 lub mailowe (salonewlyn@gmail.com)

EWLYN SZKOLENIA BIELSKO-BIAŁA MAZAŃCOWICE- WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

 Przy zapisach podajemy:

*Rodzaj szkolenia,

*imię i nazwisko,

*nr.telefonu kontaktowego oraz

*datę szkolenia, która Cię interesuje.

Po ukończeniu szkolenia, jest możliwość uzyskania Bonu rabatowego wysokości 50zł na szkolenia w Ewlyn (* zniżka nie dotyczy szybkich, dwugodzinnych warsztatów ze zdobień) Bon ważny jest przez rok ! 

Na życzenie pomagam w doborze produktów i sprzętu.

Kontakt i dodatkowe informacje pod nr. tel 606 321 734 lub salonewlyn@gmail.com

 

SZUKASZ INNYCH INFORMACJI? KLIKNIJ!

OPINIE O NAS

TERMINY SZKOLEŃ  

REGULAMIN SZKOLEŃ

CENNIK I PROGRAM SZKOLEŃ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

KONTAKT, DOJAZD