Informacje o szkoleniach

INFORMACJE O SZKOLENIACH

Kursy,  prowadzone są w maksymalnie w dwuosobowej grupie (DECYDUJE ILOŚĆ CHĘTNYCH!). Kursantka, ćwiczy na modelce, instruktor w tym czasie poświęca cały czas kursantce, na bieżąco koryguje błędy, po to aby od razu eliminować „złe nawyki”.  Na bieżąco mówi co jest źle i dobrze 🙂 . W czasie szkolenia,nie przyjmuję, klientek na zabiegi, aby być do dyspozycji osoby szkolącej się. Na kursach grupowych szkoleniowiec nie jest w stanie dopilnować każdego i poświęcić tyle samo uwagi każdemu kursantowi, nie wyłapie każdego błędu. Dlatego najlepsze są szkolenia indywidualne lub w małych grupach, zwłaszcza dla osób początkujących.
Często kursantki pytają mnie czy na takim kursie można nauczyć się wykonywania paznokci. Ja zawsze odpowiadam –Nie, a to dlatego, że z kursem stylizacji jest tak jak z prawem jazdy- na kursie poznaje się teorię i podstawy, a doświadczenie zdobywa się już na drodze 🙂 Na kursie „paznokciowym ” jest tak samo.
Zawsze staram się abym na moich szkoleniach była miła, luźna i bezstresowa atmosfera jednak od moich kursantek wymagam dużo, bo zależy mi aby kursantka opanowała materiał.

DODATKOWE INFORMACJE

*Szkolenia paznokciowe i pedicure są maksymalnie 2 osobowe. (makijaż, henna, depilacja-indywidualne)

* Szkoleniowiec zapewnia wszystkie produkty potrzebne do szkolenia- nic nie trzeba przynosić ani specjalnie kupować .

* Kursant/ka przychodzi z modelką, na której będzie ćwiczyć. Jeśli nie ma modelki, można wykonywać na sobie (szkolenia paznokciowe)

  • na szkolenia ze zdobnictwa nie potrzeba modelki ćwiczymy na wzornikach i tipsach
  • na szkolenia z makijażu potrzebne minimum 2 modelki, najlepiej 3
  • na szkolenia z henny minimum 2-3 modelki

*Modelka na szkolenie z paznokci powinna mieć paznokcie naturalne (bez żelu, hybrydy!)  przed szkoleniem nie powinna wycinać skórek.

* Dzień szkoleniowy trwa ok. 4-10godzin, w zależności od szkolenia oraz w jakim tempie pracuje Kursant/ka. Proszę aby modelki były dyspozycyjne.

*Większość szkoleń rozpoczynamy od teorii więc modelka może przyjechać godzinę później, chyba,ze ktoś teorię ma zaliczoną.

*Na szkolenia przedłużania paznokci umawiamy się od rana za względu na długi czas trwania szkolenia.

 KAŻDY KURSANT/KA OTRZYMUJE IMIENNY CERTYFIKAT UKOŃCZENIA SZKOLENIA !

-Certyfikat do wyboru w języku polskim lub angielskim (proszę poinformować przy ustalaniu terminu)! W przypadku braku informacji – certyfikat będzie w języku polskim.

*Kursant/ka otrzymuje materiały szkoleniowe w formie elektronicznej, na adres mailowy.

*Zapewniamy napoje: kawę, herbatę, wodę. Posiłek, we własnym zakresie.

* Na życzenia istnieje możliwość zmiany programu szkoleń (po wcześniejszym uzgodnieniu)

Zapisy na szkolenia telefoniczne 606321734 lub mailowe (salonewlyn@gmail.com)

 Przy zapisach podajemy: Rodzaj szkolenia, imię i nazwisko, nr.telefonu kontaktowego oraz datę szkolenia, która Państwa interesuje.

Po ukończeniu szkolenia, każdy Kursant/ka otrzymuje rabat w wysokości 50zł na każde kolejne szkolenie (* zniżka nie dotyczy szybkich, dwugodzinnych warsztatów ze zdobień) 

Na życzenie pomagam w doborze produktów i sprzętu.

Kontakt i dodatkowe informacje pod nr. tel 606 321 734 lub salonewlyn@gmail.com

 

Regulamin szkoleń

Cennik i program szkoleń

Terminy szkoleń

Kontakt, dojazd